Partnerzy Wspierający:

Wawel Service

Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć do 31.01.2019 wniosek w formie pisemnej w Zakładzie Architektury Elementarnej, budynek Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 24, pok. 103. Do 11.02.2019 przedstawiciele Zakładu Architektury Elementarnej skontaktują się z uczestnikami z informacją o dopuszczeniu do konkursu. W terminach od 25.02 do 08.03 będą odbywać się warsztaty dla uczestników w trakcie których będzie można zdobyć wiedzę przydatną w realizacji prac konkursowych. Do dnia 28.03.2019 uczestnicy będą musieli złożyć prace konkursowe. Ogłoszenie wyników nastąpi 12.04.2019. Wszelkie informację oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie: Regulamin

Opis
Smog

Wawel Service rozpoczyna walkę ze smogiem

W ramach akcji „Zabij smog z Wawel Service” do każdego gotowego do odbioru mieszkania zostanie ufundowane urządzenie antysmogowe.

- Często nie zdajemy sobie sprawy, jak złą jakość powietrza mamy we własnym domu, a wystarczy zrobić prosty test z użyciem odkurzacza. Nasza firma stawia na aktywne przeciwdziałanie zanieczyszczeniu powietrza. Urządzenia antysmogowe mają nam w tym pomóc niwelując problem skażenia w mieszkaniach klientów – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service.

Do każdego lokalu kupionego w ramach akcji „Zabij smog z Wawel Service” zostanie ufundowane specjalistyczne urządzenie antysmogowe, które jest zaopatrzone w odpowiednie filtry oczyszczające. Podczas jego użycia jakość powietrza w zamkniętym pomieszczeniu polepsza się nawet o kilkadziesiąt procent. Gotowe do odbioru mieszkania dostępne w ramach akcji można znaleźć na:

www.taniemieszkania.pl/zabij_smog_z_wawel_service

Tags: Biznes Smog
Share:

Copyright © 2018 - Wawel Service All Rights Reserved

Hire Us To Start Your Project We Will Give you Our Best Quality.